fbpx
Telefonní číslo

739 548 430

Email

info@masazekoala.cz

Provozní doba

Po - Pá: 9:00 - 20:00

Rekondiční masáže

Rekondiční masáže se provádí na zádech, šíji a končetinách. Jde o vyšší intenzitu a sílu, než u relaxační masáže. Hmaty jdou více do hloubky, jelikož masér působí vetší silou. Tento typ masáže má vliv na svaly, šlachy a kloubní spojení. Používá se pro uvolnění silně zatuhlých svalů z fyzické námahy, sportu, dlouhodobého sedavého zaměstnání a dlouhodobě špatného držení těla. Jako prostředek je použit za studena lisovaný přírodní bio olej a samozřejmě ruce maséra.

Reflexní masáže

Reflexní masáže jsou většinou rekondiční i relaxační masáže. Samostatně jsou použity v případě masáže chodidel, kde jsou vyhledávány takzvané reflexní zóny a reflexní body. Což jsou vlastně nervová zakončení. Ty jsou hmaty stimulovány tak, aby odstranily potíže ne jen s chodidly, ale i s vnitřními orgány. Reflexní masáž je tisíc let stará léčebná metoda pocházející z Číny. Její účinky jsou prokazatelné v oblastech funkčnosti páteře a kloubů, migrén a bolesti hlavy, nebo i problémů se spánkem.

Relaxační masáže

Relaxační masáže jsou prováděny s menší intenzitou než rekondiční masáže. Jde hlavně o prokrvení a zahřátí kůže a svalů. Harmonickými pohyby se postupuje sval za svalem a tím se “zatuhlé” partie uvolňují. Relaxační masáže jsou upřednostňovány lidmi s obtížemi zad z dlouhého sezení v zaměstnání, nebo automobilu. Velmi oblíbené jsou také z důvodu snížení psychického napětí a stresu. “Vyčištění hlavy” relaxační masáží je velmi blahodárné řešení.

Masáže pro běžce a cyklisty

Masáže pro běžce a cyklisty jsou kombinace rekondiční a reflexní masáže zaměřené na dolní končetiny. Podstatou je zlepšení regenerace nohou po výkonu. Masáž má vliv na svalstvo nohou, kloubní spojení a šlachy. Jako částečná prevence proti zranění, odstranění bolesti při vyšším výkonu, intenzivnějším tréninku, nebo závodu, je toto nejlepší volbou ať už pro rekreační běžce a cyklisty, tak i pro sportovce s vyššími ambicemi.